Wezenberg Trailers levert polyester Krone koeloplegger af aan Gebr. Herbert in Zeewolde

Categorië: Groep, Trailers

Wezenberg Trailers levert polyester Krone koeloplegger af aan Gebr. Herbert in Zeewolde

IJsselmuiden 25-8-2021: Recent mocht Wezenberg Trailers uit IJsselmuiden een polyester Krone koeloplegger afleveren aan Gebr. Herbert in Zeewolde.

De monteurs van Wezenberg hebben de oplegger helemaal aangepast aan de wensen van de klant. De oplegger is voorzien van een Thermoking SLX-i300 koelmachine en een Dhollandia 2.500 kg onderschuivende laadklep.De reclame is uitgevoerd in Full Colour.

Gebr. Herbert is gespecialiseerd in de teelt van Hollandse volle grond groenten. De teelt bestaat met name uit spruiten, bloemkool, boerenkool en spinazie. De geschiedenis van het bedrijf gaat terug naar begin 70-er jaren toen het bedrijf opgericht is in Zoetermeer.
Via Zevenhuizen en Waddinxveen verhuisde het bedrijf in 2001 naar de Zeewolde waar de groei werd doorgezet naar de huidige omvang

Deel dit artikel:

Your specialist in trailers

Inschrijven voor de nieuwsbrief

Vul onderstaande velden in om op de hoogte te blijven van onze voorraad.

Webdesign StandOut Reclame